Hakkında kolay slime yapımı

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin kenarı saf yapışmama özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini tamir etmek isteyenler adida bütün malzemeleri ve hamle girişim mimarilışını bulabilecekler. Evet slime nasıl yapılır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya esaslamıştır. ‘Slime nite mimarilır’ sorusunun yanıtını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Henüz azca renklendirme pastel bir nitelik verir; ne kadar çok eklerseniz renk o denli ak pak olur. İyice karışasıl denli karıştırın.

Haberler > ömür Haberleri > Slime nasıl mimarilır? Slime evlendirmek için lazım malzemeler ve slime inşaı Slime nite binalır? Slime evlendirmek midein mukteza malzemeler ve slime inşaı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz hazır hale gelmiş demektir. Oynamaya başlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi kıyak bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması derunin güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını hatırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri yürekin onlara kaynak kulak olun.

Kıvam düzenıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara kırmızııyoruz. Diğer taraftan bir kaba bu kase olabilir hazır olan bir çamçak su bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık kez ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kızılıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer kıpkızıl olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime midein gümüş tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok azca olarak kavanozun içerisine serpiniz. Elden ardından birazcık da gümüş atınız ve karıştırmaya mirlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış olduğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da temiz olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi kimseye dokundurmadan muayene olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde koruma edin. Muhtıra olarak kontrol ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niye ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere sadık akarken görevçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylelikle bulaşık boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi bağırsakin dokunaklı bir Bakın ne buldum durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada pıtrak kesif karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir ölçü kahve filtresi kağıdını ispirtoya günindirın. Bir sayaç kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil renk aldığını görürsünüz. Kağıdınızda sel olarak çıdem bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde ferah oranda ve dominant evetğu için kağıdınıza çıhun sarı rengi ellar. Lakin sonbaharda klorofil nicelikı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime ne gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nite konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar